UBYTOVÁNÍ U NÁS

Hotel Děvín*** se nachází pouhých 900m od centra města Pece pod Sněžkou, což z něj činí ideální místo pro dovolenou v krásné horské krajině Krkonoš s dostupností vlastním autem. Po celou druhou polovinu 20. století patřil do sítě krkonošských hotelů Interhotels a v roce 2005 byl kompletně zrekonstruován, což prakticky od prvního patra znamená novou budovu. Hotel nabízí komfortní a klidné ubytování.  Nenechte si ujít možnost strávit nezapomenutelnou dovolenou v horském hotelu, kde se budete cítit jako doma a kde se o vás postará přátelský personál.

Horský hotel

Vzhledem k umístění hotelu v Krkonošském národním parku si budova zachovala původní podobu dřevěné krkonošské boudy, která na tomto místě stála od roku 1930. Pobyt v hotelu ideálně spojuje výhody pobytu v krkonošských boudách - tedy v klidu a pohodě uprostřed horské přírody (v našem případě těsně pod pásmem lesa) s krásným výhledem  v nadmořské výšce téměř 900 m n. m., výhody snadné dostupnosti a dosažitelnosti centra Pece pod Sněžkou (vzdálenost od centra 3min. autem po celoročně dostupné komunikaci nebo 10 minut pěšky). Okolí hotelu nabízí širokou škálu aktivit pro turisty všech věkových kategorií. 

Hotel Děvín dnes splňuje současné požadavky na moderní ubytování tříhvězdičkové kategorie a přísné hygienické a bezpečnostní předpisy EU. Každý pokoj má vlastní koupelnu a je vybaven nábytkem vyrobeným na zakázku a připojením WI-FI.

Parkování je zajištěno u hotelu, poplatek je 50,-Kč za automobil a noc.

Vaše dovolená s dětmi

Pro naše nejmenší hosty je v přízemí k dispozici samostatný, plně vybavený dětský koutek. V restauraci jsou k dispozici jídelní židličky. V letních měsících mohou děti využívat venkovní trampolínu a velkou zatravněnou plochu k hraní her.

Solná jeskyně

V přízemí hotelu jsme vybudovali privátní solnou jeskyni, kde si hosté během relaxace užijí unikátní mikroklima s bakteriologickou a chemickou čistotou s optimální vlhkostí vzduchu a teplotou cca 18 - 20 stupňů C, načerpají zde novou sílu a energii. Pobyt v solné jeskyni se doporučuje nejen osobám se zdravotními problémy.

Restaurace

V přízemí je pro hotelové hosty k dispozici příjemně zařízená restaurace s barem a verandou s jedinečným výhledem do kraje. V letním období se dá využít k posezení i venkovní terasa. Hned u restaurace je stavebně oddělený plně vybavený dětský koutek.

V ranních hodinách (od 08.00 do 10.00 hodin) se v zde podává snídaně formou teplého i studeného bufetu. Od 16.00 hodin je možné si objednat teplé i studené nápoje a drobné občerstvení. 

Večer se v restauraci podávají předem objednané večeře (formou jednotného tříchodového menu) nebo si mohou hoteloví hosté posedět u nápojů a užít si romantický večerní pohled na okolní krajinu.

V zimě či v létě

Pro milovníky přírody a aktivního odpočinku je k dispozici mnoho možností jak v letní, tak i v zimní sezoně. Hotel Děvín má ideální polohu pro vaši aktivní dovolenou. Letní turistika může zahrnovat jednoduché túry po okolí, cyklistické výlety či náročnějsí horskou turistiku a zimní zábavou může být pro vás lyžování, skialpinismus, běžky nebo bobování či sáňkování . V hotelové recepci vám rádi letní i zimní turistické trasy doporučíme.

Během léta si hosté po túře odpočinou na venkovní travnaté terase hotelu na lehátku nebo si zahrájí badminton či stolní tenis (rakety, pálky a míčky je možné v hotelu zapůjčit). 

V hotelu je k dispozici lyžárna  (v letních měsících slouží jako úschovna kol).

V zimě nabízí Pec pod Sněžkou výborné terény nejen pro lyžařské vyžití. Hlavní lyžařský areál se nachází na protějších kopcích, jen cca 100m od hotelu je dětský vlek Slovan. K areálu vás pohodlně a zdarma doveze skibus.

V létě se na naši nejvyšší horu Sněžkou se dostanete buď lanovkou (10min pěšky od hotelu) a nebo pěšky po několika možných turistických trasách.

Děti ocení výlet na herní krajinu Pecka, kam dojdete pěšky nebo se vyvezete lanovkou Portášky.

Pro zdatné i rekreační cyklisty jsou zde skvělé cyklotrasy. V centru města si můžete půjčit kromě normálních horských kol i ELEKTROKOL pro zábavnější požitek z jízdy bez větší námahy. Na vrcholky hor se dostanete s kolem či bez něj lanovkou nebo se můžete kamkoliv přiblížit cyklobusem.

Pro aktivní vyžití je cca 500m od hotelu lanový park a areál Relaxpark plný skluzavek, trampolín a atrakcí pro děti včetně bobové dráhy.