UBYTOVÁNÍ U NÁS

Pension Svoboda se nachází na Velké slunečné pláni v horské obci Pec pod Sněžkou cca 10minut pěšky od centra, v jedné z nejkrásnějších lokalit Krkonošského národního parku v nadmořské výšce 890 m. n. m s krásnou vyhlídkou do údolí. Je postaven v tradičním krkonošském stylu a nabízí klidné ubytování pro nenáročné klienty. 

Pokoje

Ubytování je zajištěno v příjemných zrekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pro méně náročné turisty máme ekonomické pokoje s vlastním umyvadlem a 2 x WC a 2x koupelnou hned vedle na chodbě. Po celém pensionu je bezdrátové WI-FI připojení.

Možnost stravování

V pensionu mohou hosté využít celodenně otevřenou společenskou místnost, kde mají k dispozici nápojový automat na kávu, mikrovlnou troubou a ledničkou s nabídkou nápojů ke koupi nebo k uložení vlastních věcí. Pro děti je zde koutek s hračkami. Převážně v létě mohou hosté posedět i na dřevěné venkonví terase s nádherným výhledem do údolí.

V zimním období je cena včetně snídaně, v létě hosté mohou buď využít vlastních zdrojů a nebo je možné snídani přiobjednat v hotelu Děvín (5min. pěšky od pensionu).

Doprava autem nebo autobusem

U pensionu je celoroční vlastní parkoviště, i zimním období je třeba mít sněhové řetězy. Parkoviště je se závorou, ke které hosté obdržá při příjezdu hosté kód, aby ji mohli sami obsluhovat. Hosté také mohou využívat veřejnou autobusovou dopravu, zastávka je vzdálena cca 900 od pensionu v centru Pece pod Sněžkou.

Zábava v létě

Pec pod Sněžkou nabízí široké možnosti aktivního odpočinku po celý rok. Umístění Pensionu je na ideálním místě nejen pro start vaší náročnější i méně náročné horské vyhlídkové túry.

K lanovce na Sněžku je to pouhých 10 min. chůze.

K lanovce na Hnědý Vrch dojdete cca za 30 min. 

Děti ocení celodenní výlet na herní krajinu Pecka, kam dojdete pěšky nebo se vyvezete lanovkou Portášky.

Pro zdatné i rekreační cyklisty jsou zde skvělé cyklotrasy. V centru města si můžete půjčit kromě normálních horských kol i ELEKTROKOL pro zábavnější požitek z jízdy bez větší námahy. Na vrcholky hor se dostanete s kolem či bez něj lanovkou nebo se můžete kamkoliv přiblížit cyklobusem.

Pro aktivní vyžití je cca 400m od pensionu lanový park a areálRelaxparkplný skluzavek, trampolín a atrakcí pro děti včetně bobové dráhy.

Zábava v zimě

V Peci pod Sněžkou najdete vhodné lyžařské terény jak pro začátečníky tak pro náročné lyžaře. Hned u pensionu je menší vlek Slovan (500m) pro začátečníky a děti, hlavní lyžařský areál  je na protějších kopcích. Pro vášnivé běžkaře, skialpinisty a vyznavače horské zimní turistiky je zde mnoho krásných a bezpečných tras po upravené Krkonošské magistrále nebo po zasněžených pláních či turistických cestách. Rádi vám je dle individuálních přání doporučíme. Lyže, běžky i sáňky si můžete ve městě vypůjčit nebo si přivézt vlastní. V hotelu je lyžárna pro jejich uložení.

Děti i dospělí si užijí radovánky se sněhem téměř všude okolo pensionu.