Předchozí služba & vybaveníDalší služba & vybavení

Aktivity a výlety

Horské středisko Pec pod Sněžkou nabízí návštěvníkům rozličné množství aktivit, zábavy a hlavně poznávání hor a krásné přírody, nejen v létě, ale i v zimě.

Zábava v létě

K lanovce na Sněžku je to pouhých 10 min. chůze.

K lanovce na Hnědý Vrch dojdete cca za 30 min. 

Děti ocení celodenní výlet na herní krajinu Pecka, kam dojdete pěšky nebo se vyvezete lanovkou Portášky.

Pro zdatné i rekreační cyklisty jsou zde skvělé cyklotrasy. V centru města si můžete půjčit kromě normálních horských kol i elektrokola pro zábavnější požitek z jízdy bez větší námahy. Na vrcholky hor se dostanete s kolem či bez něj lanovkou nebo se můžete kamkoliv přiblížit cyklobusem.

Pro aktivní vyžití zde lanový park a areálRelaxparkplný skluzavek, trampolín a atrakcí pro děti včetně bobové dráhy.

Zábava v zimě

V Peci pod Sněžkou najdete vhodné lyžařské terény jak pro začátečníky tak pro náročné lyžaře. Hned u pensionu je menší vlek Slovan (500m) pro začátečníky a děti nebo se zdarma dopravit skibusem (zastávka je 50m od hotelu) do hlavního lyžařského areálu (cca 5 min) na protějších kopcích. Pro vášnivé běžkaře, skialpinisty a vyznavače horské zimní turistiky je zde mnoho krásných a bezpečných tras po upravené Krkonošské magistrále nebo po zasněžených pláních či turistických cestách. Rádi vám je dle individuálních přání doporučíme. Lyže, běžky i sáňky si můžete ve městě vypůjčit nebo si přivézt vlastní. V hotelu je lyžárna pro jejich uložení.

Aktivity a výlety
Vaše rezervace
  • lyžování
  • lanovka
  • turistika
  • výlety
  • zábava
rezervovat