Masáže

Thajské masáže

jsou založeny na léčebné teorii vnitřních energetických drah v těle (meridiánů) a reflexních bodů na nich umístěných. Masérka tyto body protlačuje palci, patou, kolenem, předloktím, či dlaní a jemně přitom manipuluje s tělem klienta.

Detoxikační masáže

Při současném uspěchaném životním stylu je velmi důležité poskytnout našemu organismu příležitost zbavit se nežádoucích látek, které se naše tělo vlivem znečištěného prostředí zaplavují. Požíváním alkoholu, nikotinu či kofeinu nebo jen nezdravým životním stylem dochází k hromadění toxinů v těle a tím k možnému rozvoji nežádoucích onemocnění. Detoxikační ošetření dokáže odstranit napětí, zlepšit kvalitu spánku, zvýšit tělesnou výkonnost a celkově ulevit od bolesti. Ošetření je vedeno pomocí unikátní kombinace produktů z mořských řas s přírodními oleji. Nezapomeňte si po tomto ošetření najít čas na následnou relaxaci a šálek zeleného čaje.

Masáže odbourávající stres

Relaxační thajská masáž umožňující maximum regenerace v krátkém čase. Vhodná pro nás nadměrně zaměstnané, žijící v neustálém shonu a stresu. Během půlhodinky, která jistě nenaruší váš program, naleznete ztracenou sílu. Pomocí čerstvých bylinek a speciálních thajských mastí zbaví thajská terapeutka vaše tělo pocitu stresu a uvolní ztuhlé partie. Procedura je zahájena nejprve klasickou thajskou masáží zad, posléze ramen, šíje a hlavy. Součástí masáže je i terapie pomocí horkých bylinných sáčků přikládaných na bolavá místa zatížených partií.

Masáže
250/hodina
Vaše rezervace
  • I. List
  • II. List
  • III. List
  • IV. List
  • V. List
rezervovat